KFK gutter 16, som består av 13 og 14 åringer spilte seg frem til finalen i Slatlem cup sin B-gruppe. Dessverre ble det tap mot CFK.

Gratulerer til guttene med en godt gjennomført turnering. Vi ser at laget og guttene tar nye steg hele tiden. I all hovedsak spilte vi gode kamper, med mange gode prestasjoner. Dessverre spilte vi vår svakeste kamp i finalen. Dette lærer vi av, og allerede helgen 3. – 5. februar er det ny cup; Atlanterhavscupen på Averøya.

Henrik Løvik, Simen H. Sunde, Henrik S. Kleivenes, Marcus Flemmen, Daniel Rode Gregersen og Gabriel Mokkelbost. Foran fra venstre: Zakariya Mohamed, Sebastian Swan, Ask Fiske-Nygaard og Martin Boksasp. Momin Yasin ikke er med på bildet.

Henrik Løvik, Simen H. Sunde, Henrik S. Kleivenes, Marcus Flemmen, Daniel Rode Gregersen og Gabriel Mokkelbost. Foran fra venstre: Zakariya Mohamed, Sebastian Swan, Ask Fiske-Nygaard og Martin Boksasp. Momin Yasin ikke er med på bildet.

Våre spillere. Bak fra venstre: Henrik Løvik, Simen H. Sunde, Henrik S. Kleivenes, Marcus Flemmen, Daniel Rode Gregersen, Martin Boksasp og Gabriel Mokkelbost. Foran fra venstre: Sebastian Swan, Ask Fiske-Nygaard, Zakariya Mohamed. Momin Yasin ikke er med på bildet.

Våre spillere sammen med CFK. Bak fra venstre: Henrik Løvik, Simen H. Sunde, Henrik S. Kleivenes, Marcus Flemmen, Daniel Rode Gregersen, Martin Boksasp og Gabriel Mokkelbost. Foran fra venstre: Sebastian Swan, Ask Fiske-Nygaard, Zakariya Mohamed. Momin Yasin ikke er med på bildet.

Tekst og foto: Tor Nygård.