KFKs åpningscup for superoldboyslag og åpen klasse spilles lørdag 26.04 på Kunstgressbanen på Idrett. Kampene blir avviklet fra kl 10.00 til 13.00

Det er to puljer med 3 lag i hver pulje.  Åpen klasse: Dahle, FK Grip og KFK  Superoldboys:  Goma, Elnesvågen og Nordlandet.

Dommere: Tor Sunde, Gunnar Dybvik, Jan Åge Wiik og Bjørn Michelsen.  Det blir kiosksalg under hele turneringen. Primus motor og speaker er Dagfinn Larsen mens den høytidlige pokalutdelingen blir foretatt av Øyvind Aandahl.

Primus motot for turneringen Dagfinn Larsen

Primus motot for turneringen Dagfinn Larsen

Kampoppsett følger under.

Kampnr     Bane     Kl.slett     Pulje     Lag                                                                           Dommer

1                        A              10.00        Å              Dahle – FK Grip                                                GD

2                       B               10.00        S               Nordlandet – Goma                                      TS

3                       A               10.30        Å               KFK – Dahle                                                        GD

4                       B                10.30        S                Elnesvågen – Nordlandet                        TS

5                       A                11.00        Å                FK Grip – KFK                                                   BM

6                       B                 11.00        S                 Goma – Elnesvågen                                    TS

7                       A                 11.30        Å                 Nordlandet – Goma                                    GD

8                       B                  11.30        S                  Dahle – FK Grip                                              TS

9                       A                  12.00      Å                  KFK – Dahle                                                       GD

10                     B                   12.00      S                  Elnesvågen – Nordlandet                        JÅW

11                       A                  12.30       Å                 Goma – Elnesvågen                                     BM

12                      B                  12.30        S                  FK Grip – KFK                                                   JÅW